מכינת רבין, אורנים, קריית טבעון, דואר טבעון 36006
דני זמיר
מייסד המכינה

יליד 1962, נשוי לאלה ואב לאור, פז וזהר. בעל תואר ראשון במשפטים והסמכה כעורך דין ומשנת 1995 בעלים של משרד עורכי דין עצמאי. בשירותו הצבאי הסדיר שירת בחטיבת הצנחנים, תפקיד אחרון כמ”פ, ובמילואים היה תפקידו האחרון סמג”ד ביחידה אוגדתית. תושב מושב כרכום בצפון הכנרת.
הקים את המכינה בשנת 1997 ובד בבד היה שותף להקמת מועצת המכינות הקדם צבאיות המשותפת לכלל המכינות. נבחר לכהן כיו”ר מועצת המכינות מיד עם הקמתה ב-2009, וכן נבחר פעמיים לתפקיד זה בהמשך. במאי 2014 נבחר על ידי המכינות לתפקיד מנכ”ל המועצה ובתפקיד זה מכהן עד היום. בהתאם העביר את ראשות מכינת רבין לאחרים. עיקר עיסוקו כיום בריכוז כלל פעילות המכינות, באיגום משאבים ובסיוע לפעילויות הבוגרים.

אור זמיר
ראשת מכינת רבין באורנים

בת 31, נשואה לאודי ואמא של תומר. גרים ברמת דוד. אשת חינוך ועשייה חברתית. חברת קהילת כרמל של בוגרי מכינת רבין. בתפקיד הצבאי האחרון שלה שירתה כמ”פ טירונים במחוה אלון. הדריכה במכינה במחזור ט”ו ואח”כ כרכזת בוגרים של המכינה במשך שנתיים. הייתה עוזרת פרלמנטרית בכנסת בתפקידה האחרון. תלמידה שנה רביעית במדעי המדינה והיסטוריה של עם ישראל.

טל אלמליח
ראש מכינת רבין באדמית

בן קיבוץ שניר וכיום חבר קיבוץ אילון, נשוי לנועה ואב לנבו ולניצן, חגג 40 אביבים השנה. ד”ר להיסטוריה של עם ישראל. חזר משנתיים פוסט דוקטורט בארה”ב וכיום הוא פוסט-דוקטורנט בהיסטוריה של עם ישראל במכון לחקר בן גוריון ומנהל המחקר של יד יערי – המכון לחקר השומר הצעיר. לפני כן היה המנהל החינוכי של בית יגאל אלון, ומייסד ורכז ‘תנועת החלוץ – בוגרי מכינות להגשמה משותפת’. שירת בסדיר כקצין סיוע ארטילרי של סיירת אגוז. כיום הוא משרת כקמב”צ סיוע אש בחטיבת כפיר הסדירה.

לורה טלינובסקי
ראשת מכינת רבין בחיפה

בת 33, אשת חינוך ועשייה חברתית. מלמדת תחום “כלכלה וחברה”. עמדה בעבר בראש עמותת “קול אחד” ועבדה בכנסת במשך שלוש שנים כיועצת פרלמנטרית. הובילה מאבקים חברתיים בנושאי זכויות עובדים, מעמד האישה, ודוברי רוסית בחברה הישראלית, והתאגדות עובדים אחת. בוגרת תואר ראשון בהצטיינות מהאוניברסיטה העברית במדע המדינה וסוציולוגיה, ותואר שני במדיניות ציבורית.
מתגוררת בקהילת כרמל של בוגרי המכינה, בשכונת הדר בחיפה. בזוגיות ואם ל-2.

דוד גורי
מנהל כספים

דוד גורי יליד שנת 1966, תושב קריית טבעון. לוחם ומפקד בחטיבת גולני בשירותו הסדיר. דודו הוא בעל תארים ראשון ושני בכלכלה, חשבונאות ומינהל עסקים ומוסמך בראיית חשבון.
דודו משמש כמנהל הכספים של המכינה מיומה הראשון ובד בבד משמש גם כמנהל הכספים של המדרשה באורנים ושל מועצת המכינות הקדם צבאיות.

ענת בוצין
מנהלת מכינות רבין

מתאמת ומרכזת את הפעילות המשותפת של המכינות, אחראית על המשימה הקהילתית ופרויקטים נוספים. בת קיבוץ עין הנציב, נשואה לאיתמר ואם לאלעד לאדוה ולנדב, מתגוררת בשדה יעקב. בצבא שירתה כקצינת ת”ש בחיל ההנדסה. הדריכה במחזור י”ב במכינה ומאז היא איתנו.

ליאור סלע
מנהל מכינת רבין באורנים
ניצן אטון
מנהל מכינת רבין בחיפה
יפתח שי
מנהל מכינת רבין באדמית
ג’ילברט סנדל
מנהלת אדמינסטרטיבית

ילידת 1963, תושבת טבעון, נשואה למוטי ואם לשירן (כוכבת ערוץ הילדים) וקארין (כוכבת נבחרת ישראל בכדורגל נשים). ג’ילברט (שכינויה ג’יל) עברה הכשרות מקצועיות מגוונות בתחומי הפקה וניהול. ג’יל נמצאת מאז שנת 2002 במכינה בתפקיד מנהלת אדמינסטרטיבית ומתוקף תפקידה מטפלת במימוש ויישום כל הצרכים הלוגיסטיים של המכינה והמכינאים.